Člen asociace výrobců
nátěrových hmot ČR

O nás

Společnost NÁTĚROVÉ HMOTY, spol. s r.o. byla založena v roce 1992 a navázala na historickou tradici výroby barev v Hradci Králové. Firmu na výrobu barev s názvem LAKOVAR s.r.o. založil pan Ferdinand Schumpeter st. v roce 1920. Postupně byl závod rozšiřován, přestavován a modernizován podle požadavků doby, což se děje až do dnešních dnů. Například nyní připravujeme projekt na vybudování nového stáčiště železničních cisteren. Celý původní areál je nyní v majetku společnosti.

lakovna

V současné době má naše společnost 10 zaměstnanců a roční obrat přes 30 mil. Kč. Vlastní výroba zahrnuje více jak 30 druhů ředidel a technických kapalin. Objemem výroby okolo 1 000 tun za rok se řadíme mezi přední výrobce ředidel v Česku. Dále provozujeme specializovaný prodej barev a laků tuzemských i zahraničních výrobců. Prostory, které momentálně nevyužíváme pro vlastní podnikatelské záměry nabízíme k pronájmu a zároveň zajišťujeme nájemcům logistické služby jako např. manipulaci s materiálem, vystavování dodacích a nákladních listů a pod.

T. Kliment

Přestože jsme již oslavili 100 let lakařské výroby v Hradci Králové, snažíme se být moderní a dynamickou společností, která dokáže rychle reagovat na měnící se požadavky trhu a maximálně uspokojovat požadavky našich zákazníků.

Ing. Tomáš Kliment
jednatel