Člen asociace výrobců
nátěrových hmot ČR

Prodej barev a laků

Prodejna barev a laků - 1

Adresa:
U Fotochemy 448/1
500 02 Hradec Králové

Prodejní doba:
pondělí - pátek: od 7:00 do 15:30 hod.

Společnost Nátěrové hmoty, spol. s r.o. nabízí pro své zákazníky široký sortiment barev a laků na kov, dřevo, beton a další materiály jako například eternit, sádrokarton apod. Naše nabídka zahrnuje nejen barvy pro stavebnictví (interiérové a fasádní nátěry, barvy na podlahy, střechy), ale také laky, lazury, napouštěcí přípravky pro truhláře, chataře, chalupáře a majitele rodinných domků. V tónovacím centru, které je vybavené několika míchacími automaty je možné na počkání namíchat jakýkoliv odstín dle přání zákazníka. Odstíny se míchají dle vzorkovnice RAL, NCS nebo vzorkovnic jednotlivých výrobců barev.

Aby byla naše nabídka kompletní, nabízíme kromě barev také další výrobky jako jsou tmely, lepidla, montážní pěny, sádra nebo přípravky na ochranu dřeva před dřevokazným hmyzem. Samozřejmostí je také nabídka nejrůznějších štětců, válečků, brusných papírů, špachtlí, zakrývacích pásek a fólií nebo pracovních rukavic.

Ve stáčírně je možné naplnit ředidla a další technické kapaliny do obalů zákazníků.

Pracovnice odbytu Vám doporučí ten nejvhodnější nátěrový systém včetně množstevních a cenových údajů při Vaší návštěvě u nás nebo na telefonních číslech 495 213 984 a 495 213 985.

Prodejna barev a laků - 2     Prodejna barev a laků - 3